«Червоні рюкзаки» – це серія науково-пізнавальних програм для всієї родини. Хлопчик Андрій та його вірний друг собака-боксер Рей за дорученням діда-науковця вирушать у мандри Бессарабією у пошуках рідкісних та зникаючих тварин. На своєму шляху Андрій і Рей не тільки фотовполюють унікальних звірят із Червоної Книги, але й відкриють для себе нові терени України, дізнаються багато цікавого про туризм та – звісно ж! – здобудуть безліч вірних друзів.

Де можна слідкувати за нашими новинами?

https://www.facebook.com/RedBackpacks 
https://www.instagram.com/dobranichfilm 
https://www.tiktok.com/@dobranichfilm 

Відеобекстейдж

Наші рідкісні тварини

Кіт лісовий (Fellis silvestris)

Спритний і обережний хижак із густим сіро-рудим хутром, гарним слухом і зором.  На перший погляд схожий на величенького свійського кота, але якщо пригледітися, то міцні кігті, сильні лапи та товстий смугастий хвіст одразу видають у ньому корінного  жителя диких гір, лісів та чагарників.

Пелікан рожевий (Pelecanus onocrotalus)

Рожевий пелікан – символ дельти Дунаю, на території України – лише сезонний мігрант. Гніздиться колоніями від кількох десятків до багатьох сотень пар. Попри те, що живиться пелікан майже винятково рибою, він не здатний пірнати, тож полює на рибу, вичерпуючи її дзьобом на мілині.

Бджола медоносна (Apis mellifera)

Невелика, у порівнянні з іншими, дунайська бджола виграє не розмірами, а  працьовитістю і витривалістю. Вона збирає нектар з унікальних квітів, серед яких  переважає болотна м’ята. А ще ця бджола чудово пристосована до перемінливих  погодних умов й сама споживає небагато корму. А ще у неї лагідний характер – дунайські пасічники часом оглядають вулики без лицьової сітки!

Білуга звичайна (Huso huso)

Хижак із перших днів життя, білуга – риба з родини осетрових  – має почесний титул найбільшої з риб, що мешкають в прісних водах. Її предки  з’явилися ще в Юрський період близько 200 млн. років тому та пережили  динозаврів. Білуга постійно живе в морі, але мандрує у річки на нерест – такий в цього виду круїзний роман.  На фото – представник родини осетрових –стерлядь.

Cиворакша (Coracias garrulus)

Сиворакша трохи менша за голуба, і саме її іноді вважають легендарним «птахом  щастя» – синьою птицею. У дорослого птаха в забарвленні переважає яскравий  зеленкувато-синій колір, а передній край крил фіолетово-синій. Це не тільки вельми  гарні, але й корисні птахи, адже живляться сиворакші переважно шкідливими  комахами.

Що дізнаються наші глядачі?

Які занесені до Червоної Книги України тварини мешкають у Бессарабії
Які навички і обладнання потрібні для того, аби виходити на фотополювання
Як подорожувати незвично, цікаво та безпечно
Що цікавого, окрім унікальних тварин, приховує у собі Південь України

Наші ведучі

Ведучий Андрій Матешко

Ведучий тревел-шоу «Червоні рюкзаки». Андрій – активний тінейджер, що мріє досліджувати навколишній світ з позиції екоактивіста. Він вже має досвід роботи у кіновиробництві (фільми «Готель Едельвейс», «Сходознавець»,  «Фокстер і Макс»; серіал «Гордіїв вузол»; мультфільм «Victor Robot»).

 

 

 

Ведучий СуперПес Рей

Співведучий тревел-шоу «Червоні рюкзаки».  Німецький боксер Рей – добряк-меланхолік, скептик та вірний товариш. Обожнює канапу та перегляд нових передач в YouTube. Подорож дельтою Дунаю перетворить його на справжнього мандрівника та дослідника.

 

 

 

 

Відео програм